Депутати Маньківської районної ради внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік

11 вересня 2019, 15:45

Скликання 39 позачергової сесії районної ради, що відбулася 11 вересня 2019 року,  викликано необхідністю затвердження розподілу субвенції, що передається з державного бюджету, затвердження розподілу отриманих трансфертів з місцевих рад та  перерозподілу бюджетних призначень головних розпорядників коштів. 

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» районному бюджету Маньківського району виділено «Субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» для селища Маньківка.

У зв’язку із створенням комунального некомерційного підприємства «Маньківська центральна районна лікарня» Маньківської районної ради Черкаської області змінено статус Маньківської центральної районної лікарні з розпорядника бюджетних коштів нижчого рівня на одержувача бюджетних коштів. Відповідно внесено зміни до розподілу бюджетних асигнувань по головному розпоряднику коштів Маньківській районній державній адміністрації за економічними характеристиками операцій, які здійснюють одержувачі бюджетних коштів. 

Відділу освіти  Маньківської райдержадміністрації погоджено перерозподіл призначень у сумі 150 000 грн на придбання спецавтомобіля для інклюзивно-ресурсного центру на умовах співфінансування з обласним бюджетом.

Також затверджено розподіл отриманих трансфертів із місцевих рад  та погоджено перерозподіл коштів по головних розпорядниках.

Депутати одноголосно підтримали внесення таких змін.


Виконавчий апарат обласної ради