Депутати Канівської районної ради схвалили звіт голови райдержадміністрації та ряд важливих питань

05 квітня 2019, 11:12

3 квітня 2019 року голова районної ради Микола Зоць провів пленарне засідання сесії Канівської районної ради. В її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Дмитро Шелест, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, установ, організацій і підприємств району, представники політичних партій, громадських організацій, сільські голови, сільські голови об’єднаних територіальних громад, засоби масової інформації.

Перед розглядом питань порядку денного головуючий привітав іменинників, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. у час, відведений для оголошень, Пекарівський сільський голова Тетяна Корнієнко подякувала за надану фінансову допомогу у питанні поховання молодого АТОвця Володимира Бойка народному депутату України Владиславу Голубу; депутату обласної ради, керівнику АФ «Заповіт Шевченка» Володимиру Братанічу; районному осередкам політичних партій ВО «Черкащани» та «Радикальної партії Олега Ляшка».

Голова районної ради зауважив, що сьогодні продовжуються бойові дії за незалежність нашої держави на сході України та запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять усіх воїнів, загиблих внаслідок бойових дій.

До порядку денного чергової сесії було внесено 18 питань, які депутати попередньо опрацювали на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

У ході роботи обговорено і затверджено публічний звіт голови райдержадміністрації Дмитра Шелеста за роботу в 2018 році; звіт райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку району та звіт про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств і установ районної ради за минулий рік.

Схвалено Програму соціально-економічного розвитку району на 2019 рік та внесено зміни до районного бюджету на поточний рік, а також ряд інших важливих рішень, зокрема:

  • «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств  Канівської районної ради»;
  • «Про утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради»;
  • «Про припинення діяльності Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» шляхом ліквідації»;
  • «Про звільнення голови Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»;
  • «Про внесення змін до рішення районної ради від 15.03.2017 № 12-21/VII «Про затвердження списку присяжних».

 

Під час виступу, депутат районної ради Володимир Плисюк висловив подяку за плідну роботу Юлії Галушка на посаді голови районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

З усіх розглянутих на сесії питань депутати районної ради ухвалили відповідні рішення. Сесія пройшла в діловій і конструктивній обстановці.


Виконавчий апарат обласної ради