Депутати Черкащини взяли участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади

10 червня 2019, 10:57

 У м. Чорноморськ Одеської області минулого тижня проведено змагання фінальної частини УІІІ Всеукраїнської Спартакіади 2019 року серед депутатів Верховної Ради України, обласних,  районних, міських, сільських та селищних рад.

Відмінно підготовлена спортивна база міста Чорноморськ, зокрема Палац спорту «Юність», стадіон зі штучним покриттям ЗОШ №4, спортивний зал для гри у настільний теніс ЗОШ №7, шахово-шашковий клуб сприяли проведенню змагань на високому професійному рівні та дозволили учасникам п’ятнадцяти команд областей показати високі спортивні результати.

З перших стартів Спартакіади відчувалося, що більшість учасників налаштовані на здобуття перемоги в загальнокомандній першості та досягнення високих результатів в особистих змаганнях.

Незважаючи на певні об’єктивні обставини, нашій області не вдалося сформувати найсильніший склад з волейболу та футзалу. Однак це не завадило нашим депутатам гідно протистояти суперникам. Волейболісти, поступившись команді Івано-Франківської області у грі за вихід у фінал, змушені були боротися з командою Полтавської області за третє місце. Однак переграти сусідів не вдалося. У підсумку – четверте місце.

Футболісти за вихід до фінальних змагань також у принциповій грі зустрілися з командою Івано-Франківщини. Основний час завершили за рахунку 1:1 і лише в серії пенальті поступилися майбутнім чемпіонам.

На досить високому рівні виступили представники Черкащини в індивідуальних видах спорту. Так, депутат Потаської сільської ради Маньківського району Лариса Килимниченко втретє виборола абсолютну перемогу в змаганнях з шахів. Срібним призером із шашок став депутат Христителівської сільської ради Чорнобаївського району Михайло Кожушний. На високому рівні провів змагання з настільного тенісу Володимир Сушкета, депутат Іванівської сільської ради Уманського району.

За підсумками загальнокомандної першості команда Черкаської області, набравши 366 очок, програвши лише декілька очок командам, що посіли місця з третього по п’яте, зайняла шосте місце серед п’ятнадцяти збірних команд областей України. 

Чемпіонами Всеукраїнської Спартакіади четвертий рік поспіль стали депутати Івано-Франківської області. Команди Сумської та Житомирської областей відповідно другі і треті.

 

 

 

 


Виконавчий апарат обласної ради