Оголошується конкурсЧеркаська обласна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості необоротних активів цілісних майнових комплексів (далі - ЦМК).
Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості необоротних активів ЦМК з метою відображення її результатів у бухгалтерському обліку.
Замовник послуг з оцінки - Черкаська обласна рада.
Назва об’єкта оцінкиЦМК колишнього КП "Канівська ЦРА № 91" Черкаської обласної ради, площа 1271,7 м2 (в т.ч. структурні підрозділи)ЦМК КП "Центральна районна аптека № 30",  площа 988,2м2 (в т.ч. структурні підрозділи)
Адреса об’єктум. Канів, вул. Героїв Дніпра, 35 м. Золотоноша, вул. Шевченка, 52а
Види економічної діяльностіРоздрібна торгівля фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинахРоздрібна торгівля медичними й ортопедичними товарами в спеціалізованих магазинах
Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна)30.09.201830.10.2018

Наявність об'єктів, відомості про які містять державну таємницю: "ні".
Термін виконання робіт до 7 календарних днів.
Конкурсний відбір буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого розпорядженням голови обласної ради від 21.10.2008 № 339-р.
Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.
До підтвердних документів належать:
заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 2 Положення);
копія установчого документа претендента;
копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).
Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.
Кінцевий термін подання документів - 23 жовтня 2018 року до 17.00, за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 4-й поверх, кім. 443, телефон робочої групи: (0472) 33-00-17.
Конкурс відбудеться 25 жовтня 2018 року о 10-00, за адресою:
м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, 4-й поверх, кім. 434.

Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності (Розпорядження Черкаської обласної ради від 21.10.2008 № 339-р) Докладніше