20 листопада - День працівників сільського господарства

20 листопада 2022, 11:06

Традиційно в третю неділю листопада працівники сільського господарства України відзначають своє професійне свято. 

Напередодні голова обласної ради Анатолій Підгорний разом із депутатами-аграріями відвідали кілька підприємств Черкащини, аби обмінятися досвідом та відзначити кращих представників цієї галузі обласними грамотами.

- Галузь сільського господарства одна з найбільш розвинених в області. Тут тісно переплітаються новітні технології із багатовіковими традиціями українського народу. Черкащина завжди пишалася своїми аграріями, вони є основою бюджетоутворювального процесу регіону. Тому ми вирішили відзначити цей день саме на виробництві в колі професіоналів своєї справи. Було справді корисно і я відверто радий, що наші аграрії використовують такі передові технології, - прокоментував Анатолій Підгорний.

Голова облради також зауважив, що представники сільськогосподарського та агропромислового комплексу з перших днів повномасштабного вторгнення росіян долучалися до допомоги ЗСУ. Передавали техніку, продукти, переказували кошти тощо. 

- Переконаний, що в нас ще буде можливість відсвяткувати цей день масштабніше, як це було раніше, але вже після перемоги України в цій війні. Тому бажаю всім мирного неба, хороших врожаїв та успішних показників від діяльності. Працюємо далі задля перемоги, задля України, - додав Анатолій Підгорний.


Виконавчий апарат обласної ради